Kim jesteśmy

Jesteśmy zespołem, który specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu najnowszych rozwiązań z dziedziny IT, z uwzględnieniem optymalizacji SEO. Naszym największym atutem jest nie tylko sumienność i uczciwość, ale także indywidualne podejście do każdego klienta, co przekłada się na lepsze wyniki SEO. Jeśli szukasz ekspertów, którzy pomogą Ci w osiągnięciu sukcesu w internecie, to dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić.

Mamy ponad 10 lat doświadczenia w tym co robimy, każdy z nas odpowiada za co innego. Nasz zespół składa się z ludzi którzy pracują z różnych miejsc na świecie a swoją pracę wykonują z pasją. Każdy z nas pracował przy większych oraz mniejszych projektach jako podwykonawca.

Dzisiaj współpracujemy razem jako jeden zespół i tworzymy wspólnie przeróżne projekty oraz aplikacje internetowe jako get3code.

Dlaczego my?

Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy wyróżniają się nie tylko szybkością działania, ale również wiedzą i doświadczeniem, które przekładają się na jakość naszych usług. Każdy klient traktowany jest u nas kompleksowo, co oznacza, że dokładamy wszelkich starań, aby sprostać jego oczekiwaniom. Nasze konkurencyjne ceny pozwalają na osiągnięcie najwyższej jakości w przystępnej cenie.

Nieustannie dążymy do doskonalenia naszych usług i tworzenia zaufanej współpracy z naszymi klientami. Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie projektu, zapewniając naszym klientom pełną kontrolę nad procesem.

Jako zespół specjalizujący się w e-commerce i platformach CMS, wspieramy najlepsze rozwiązania na rynku. Nasza wiedza i doświadczenie w rozwijaniu oprogramowania open source pozwala nam tworzyć zaawansowane pluginy, które udostępniamy do pobrania dla wybranych platform.

Pomoc techniczna

Nawet po wykonaniu zlecenia, nie zostawiamy klienta na przysłowiowym lodzie. Świadczymy usługi w zakresie naprawy, aktualizacji czy wdrożenia nowej szaty graficznej, włącznie ze wsparciem technicznym.

Jeśli mają Państwo problem, pomożemy go naprawić nawet w nocy. Dokładamy wszelkich starań by kompleksowo oraz odpowiedzialnie podejść do powierzonych nam zadań.

Czym się wyróżniamy

Szybkością, elastycznością oraz podejściem do klienta, które daje Państwu gwarancję, rzetelnie wykonanego zlecenia. Odpowiadamy zawsze na Państwa maile oraz telefony. Doradzamy bezpłatnie przy wyborze aplikacji, sprzętu oraz usług.

Co robimy

Dbamy o wizerunek Twojej firmy oraz o jej sukces w internecie, to tak jakbyśmy tworzyli narzędzie, dzięki któremu jesteście w stanie Państwo wykonywać nim swoją pracę. Im lepsze i wydajniejsze, tym większy zakres pracy co przekłada się na zyski.