Kim jesteśmy

Jesteśmy zespołem który na co dzień zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem najnowszych rozwiązań z dziedziny IT. Największym naszym atutem jest sumienność, uczciwość oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Mamy ponad 10 lat doświadczenia w tym co robimy, każdy z nas odpowiada za co innego. Nasz zespół składa się z ludzi którzy pracują z różnych miejsc na świecie a swoją pracę wykonują z pasją. Każdy z nas pracował przy większych oraz mniejszych projektach jako podwykonawca.

Dzisiaj współpracujemy razem jako jeden zespół i tworzymy wspólnie przeróżne projekty oraz aplikacje internetowe jako get3code.

Dlaczego my?

Wyróżnia nas szybkość działania, wprost proporcjonalna do wiedzy i naszego doświadczenia, przy konkurencyjnej cenie. Każdy klient obsługiwany jest kompleksowo.

Dokładamy wszelkich starań by nasze usługi były na jak najwyższym poziomie. Dążymy do stałej i zaufanej współpracy, wspierając naszych klientów przy każdym etapie projektu.

Wspieramy najlepsze platformy CMS oraz e-commerce, uczestniczymy w rozwijaniu oprogramowania open source oraz udostępniamy do pobrania pluginy dla wybranych platform.

Pomoc techniczna

Nawet po wykonaniu zlecenia, nie zostawiamy klienta na przysłowiowym lodzie. Świadczymy usługi w zakresie naprawy, aktualizacji czy wdrożenia nowej szaty graficznej, włącznie ze wsparciem technicznym.

Jeśli mają Państwo problem, pomożemy go naprawić nawet w nocy. Dokładamy wszelkich starań by kompleksowo oraz odpowiedzialnie podejść do powierzonych nam zadań.

Czym się wyróżniamy

Szybkością, elastycznością oraz podejściem do klienta, które daje Państwu gwarancję, rzetelnie wykonanego zlecenia. Odpowiadamy zawsze na Państwa maile oraz telefony. Doradzamy bezpłatnie przy wyborze aplikacji, sprzętu oraz usług.

Co robimy

Dbamy o wizerunek Twojej firmy oraz o jej sukces w internecie, to tak jakbyśmy tworzyli narzędzie, dzięki któremu jesteście w stanie Państwo wykonywać nim swoją pracę. Im lepsze i wydajniejsze, tym większy zakres pracy co przekłada się na zyski.