Moduły

Oferujemy tworzenie autorskich modułów oraz pluginów dla platform takich jak PrestaShop, WordPress i WooCommerce. Nasze rozwiązania są dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów i pomagają w zoptymalizowaniu funkcjonalności ich sklepów internetowych oraz stron.

Dzięki naszym produktom, przedsiębiorcy mogą zwiększyć efektywność swojej działalności online i poprawić doświadczenia zakupowe swoich klientów. Udostępniamy również na głównych forach i bazach, wybrane moduły za darmo.

Napiszemy dedykowany moduł dla Twojego sklepu PrestaShop. Pracujemy na tym systemie od wersji 1.4. Przykładowe moduły które napisaliśmy: konfigurator obrączek, program partnerski, integracje z kryptowalutami, slidery produktów, odliczanie produktów w promocji, ukrywanie pustych kategorii oraz wiele innych.

# Szukasz innego rozwiązania?

Skontaktuj się z nami. Poszukamy najlepszego rozwiązania dla Twojego biznesu

Napiszemy dedykowany plugin dla WordPress / WooCommerce. Jest to głowny system na którym budujemy nasze strony internetowe oparte o ACF oraz CTP. Piszemy moduły rozszerzające możliwości WordPress w określonej przez klienta funkcjonalności. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy na tym systemie.